Twitter Facebook Linkedin Youtube

AKADEMİ SOHBETLERİNİN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ

Sahipkıran AKADEMİ’nin “AKADEMİ Sohbetleri” adıyla iki haftada bir Salı akşamları saat 17:30 – 19:00 arasında düzenlediği sohbetlerin ikincisi, SASAM Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ’ın katılımı ile gerçekleşti.

sahipkiran_akademi_sohbetleriAKADEMİ Sohbetlerinin her birinde farklı bir SASAM Uzmanı gençlerle bir araya gelerek; gençlerin gündeme, kariyer planlamalarına ve akademik konulara ilişkin sorularını cevaplamakta. Bu etkinlikler ile daha önce aynı yollardan geçmiş büyüklerince gençlere rehberlik edilmesi ve böylece gençlerin hayata daha bilinçli ve hazırlıklı olarak atılmaları amaçlanmakta.

.

Akademi Sohbetlerinin üçüncüsü, 6 Aralık 2016 Salı akşamı SASAM Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Ayhan BİLGİLİ’nin katılımı ile gerçekleşecek.

img-20161122-wa0001img-20161122-wa0010img-20161122-wa0013

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: