Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM ÇEVRE MASASI, ÖZ ORMAN-İŞ SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

SASAM Başkanı Süleyman ERDEM ile SASAM Orman ve Çevre Masası Direktörü Mustafa ÇETİN, Öz Orman-İş Sendikası Başkanı Sayın Settar ASLAN’ı ziyaret ettiler.

Öz Orman-İş Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet ÇETİN’in de hazır bulunduğu görüşmede, SASAM ile SASAM Orman ve Çevre Masasının gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında Sayın ASLAN’a bilgi verilerek iki kurum arasındaki muhtemel işbirliği olanakları değerlendirildi.

Görüşmede ayrıca Sahipkıran AKADEMİ‘nin sekreteryasını yürüttüğü ve Öz Orman-İş’in de üyesi olduğu Daha Yeşil Bir Dünya İçin Gençlik Platformu‘nun bundan sonraki faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunuldu.

Misafirperverlikleri ve sundukları işbirliği için Başkan Sayın ASLAN’ın şahsında Öz Orman-İş camiasına teşekkür ederiz.

20161123_124756

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: