Twitter Facebook Linkedin Youtube

SAHİPKIRAN AKADEMİNİN DÜZENLEDİĞİ “AKADEMİ SOHBETLERİ”NE DAVETLİSİNİZ

Sahipkıran AKADEMİ, 25 Ekim tarihinde Tanışma ve İstişare Toplantısı gerçekleştirdi. 2016-2017 dönemi için gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerin belirlendiği toplantıda, “AKADEMİ Sohbetleri” başlığıyla iki haftada bir Salı akşamları saat 17:30 – 19:00 arasında etkinlik düzenlenmesi kararlaştırıldı.

Akademi Sohbetlerinde her iki haftada bir, bir SASAM Uzmanı gençlerle bir araya gelerek gençlerin gündeme, kariyer planlamalarına ve akademik konulara ilişkin sorularını cevaplayacaklar.

Bu etkinliklerle daha önce aynı yollardan geçmiş büyüklerince gençlere rehberlik edilmesi planlanmakta ve böylece gençlerin hayata daha bilinçli ve hazırlıklı olarak atılmaları amaçlanmaktadır.

Akademi Sohbetlerinin ilki, 8 Kasım 2016 Salı akşamı SASAM Başkanı Süleyman ERDEM’in, ikincisi ise 22 Kasım 2016 Salı akşamı SASAM Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ’ın katılımı ile gerçekleşecektir. Sonraki takvim ve katılımcılar, bilahere duyurulacaktır.

Sahipkıran AKADEMİ üyesi olsun veya olmasın ilgi duyan tüm gençler, sohbetlere davetlidir.

__________________

Konu: AKADEMİ Sohbetleri

Konuşmacı: Süleyman ERDEM, SASAM Başkanı

Yer : Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM), Mithatpaşa Caddesi 54/6 Kızılay ANKARA

Tarih : 8 Kasım 2016, Salı

Saat : 17:30 – 19:00

 

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: