Twitter Facebook Linkedin Youtube

SAHİPKIRAN AKADEMİ’NİN DÜZENLEDİĞİ POLATLI GEZİSİ İÇİN MÜRACAATLAR ALINMAKTADIR

Sahipkıran AKADEMİ, Gençlik ve Spor Bakanlığının desteği ve Çankaya Gençlik Merkezi işbirliğiyle Ankara’nın güzide ilçesi Polatlı’ya günübirlik bir gezi düzenleyecektir.

Gezi programı, 2 Kasım 2016 Çarşamba sabah 07:00’de hareket edilerek başlayacak, aynı gün akşam 20:00’ye kadar devam edecektir.

Gün boyu rehber eşliğinde düzenlenecek program boyunca; sıcak hava balonu ile Gordion uçuş turu yapılacak ve Zafer Tepesi, Gordion Midas Tumulusu Müzesi ve benzeri mekânlar ziyaret edilecektir.

Gezi programı için Sahipkıran AKADEMİ üyeleri dışında 10 kontenjan ayrılmıştır. Geziye katılmak isteyen ve yapılacak balon turu nedeniyle yükseklik korkusu olmayan AKADEMİ üyeleri ve diğer adaylar, 30 Ekim 2016 Pazar günü akşamına kadar, 0546 788 0638 numaralı hattan Proje Koordinatörü ile iletişime geçebilirler.

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: