Twitter Facebook Linkedin Youtube

ANKET: “SURİYELİ MÜLTECİLERE VATANDAŞLIK VERİLMELİ Mİ?”

Ülkemizin Suriyeli mültecilere yönelik uyguladığı politikalara ilişkin 7 sorudan oluşan anketimiz, 1 hafta boyunca açık kalmış ve ankette her IP adresinden bir kez oy kullanılabilmiştir. Anket sonuçları aşağıdaki gibidir;sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorumlar (6)

 1. türkiye önce kendi vatandaşlarının ekonomik durumunu düzeltmeli. işşiz, atanamayan gençleri nedense yöneticiler görmek istemiyor.

 2. Hakan Kutlu Koç dedi ki:

  Türkiye'nin Suriye politikasını beğenmediğim gibi Suriyelilere vatandaşlık verilmesinide kesinlikle ve kesinlikle doğru bulmuyorum.
  Siz hiç kendi çocuklarını sefalet içinde büyüten bir ailenin evlatlık aldığını gördünüzmü?Ben hiç görmedim.

 3. Serol Baş dedi ki:

  Devlet olarak dış yardımları zaten sürekli yapıyoruz. Ülkelerine dönsünler, silah, gıda, sağlık ve eğitim hizmetleri yine yapılsın ama Türkiye'de değil.

 4. Eyup Yilmaz dedi ki:

  Cumhurbaşkanı bunun içinmi başkanlıkta ısrar ediyor.İstediğimi alayım,istediğimi atayım,HDP liler meclise dedi başa bela oldular,suriyelilere vatandaşlık bunun sonunu siz düşünün.

 5. Ali Ekinci dedi ki:

  Iş siz kaliyoz reyisim bırak sueiyelileri bize bak kesinlik le Hayır bir akparti li olarak

 6. Safiye Okur dedi ki:

  kesinlikle vatandaşlığa hayır…

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: