Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM HEYETİ, ANKARA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ SN.ARİF ŞAYIK’I ZİYARET ETTİ

SASAM heyeti, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Arif ŞAYIK’ı makamında ziyaret etti. SASAM heyetinde Başkan Süleyman ERDEM, Genel Sekreter Mesut Emre KARAKÖSE, Afrika Masası Direktörü Yunus Emre İLKORKOR, Etnik ve Dini Yapılar Masası Direktörü Rasim BOZBUĞA ve Uluslararası Güvenlik Masası Direktörü Cihangir AKSAKAL yer aldı.

Ziyarette Ajansın faaliyetleri ve destek verdiği projeler hakkında bilgi veren Sayın ŞAYIK’a, SASAM ve faaliyetleri hakkında kısa bir sunum yapıldı. Ajansın öncelik verdiği alanlarda SASAM’ın yapabileceği katkılar üzerine görüş alışverişi ile ziyaret son buldu.

Vakit ayırdığı ve misafirperverliği için Sayın ŞAYIK’a teşekkürlerimizi sunarız.

20160607_14055420160607_140335

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: