Twitter Facebook Linkedin Youtube

SAHİPKIRAN AKADEMİ, TRT RADYO’DAN TANITILDI

Sahipkıran AKADEMİ Başkanı Emre Aydın, TRT Radyo-1’de Çağatay Yetik‘in sunduğu FARKINDAYIM programının konuğu oldu. 2 Haziran Perşembe akşamı canlı yayınlanan programda Aydın, Sahipkıran AKADEMİ ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Programın ses kaydına, önümüzdeki günlerde bu sayfadan ulaşılabilecektir.

FARKINDAYIM programı, bireyin topluma faydalı hale gelmesi için her hafta farklı bir konu üzerinde farkındalık oluşturmayı amaçlayan, gençliği ve ailelerini hedef kitle kabul eden bir radyo programıdır. Her Perşembe saat 21:00 da Çağatay YETİK‘in Sunumu ile TRT Radyo-1 de yayınlanmaktadır.

sahipkiran_akademi_emre_aydinsahipkiran_akademi_emre_aydin_2sahipkiran_akademi_emre_aydin_3

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: