Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM’DAN ASKON MERSİN ŞUBESİNE ZİYARET

SASAM Başkanı Süleyman ERDEM, SASAM Mersin Temsilcisi Kudüs ŞENGÜL ve ASKON Mersin Şubesi Başkanı Sn.İbrahim ÖZDOĞRU’nun organize ettiği söyleşiye katılarak, Merkezimizin yurtiçindeki ve yurtdışındaki faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Söyleşide ayrıca güncel siyasi ve ekonomik gelişmeler üzerinde görüş alış-verişinde bulunuldu. Söyleşiye ASKON Mersin yöneticileri, üyeleri ve Genç ASKON Mersin üyesi üniversite öğrencileri katıldı.

Misasiferperverlikleri ve ilgileri için başta Başkan Sayın ÖZDOĞRU olmak üzere ASKON Mersin Şubesi yöneticileri ve  üyelerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ziyaret ve Söyleşi hakkında yerel medyada çıkan haberler;

Sasam’dan Askon’a Ziyaret: http://www.foxhaberi.com/haber/58/sasamdan-askona-ziyaret.html

Sasam’dan Askon’a Ziyaret: http://www.haberlermersin.com/ekonomi/sasam-dan-askon-a-ziyaret-h50895.html

Sasam’dan Askon’a Ziyaret: http://sonses.tv/haber-74120-Sasamdan-Askona-Ziyaret.html#.VvzrUXrXK-d

Sasam’dan Askon Mersin’e Ziyaret: http://www.inovatifhaber.com/haber/sasamdan-askon-mersine-ziyaret-13062.html

IMG_2603IMG_2591IMG_2615

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: