Twitter Facebook Linkedin Youtube

“GENÇLER BAŞKANLIK SİSTEMİNİ TANIYOR PROJESİ” ASİL VE YEDEK KATILIMCI LİSTELERİ BELİRLENDİ

Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun desteğiyle Merkezimizce gerçekleştirilecek “GENÇLER BAŞKANLIK SİSTEMİNİ TANIYOR” başlıklı projeye katılmaya hak kazanan asil ve yedek adaylar, oluşturulan komisyonca gerçekleştirilen yüz yüze mülakatar ile telefon mülakatlarının akabinde  yapılan değerlendirme çalışmasıyla belirlenmiştir.

Asil listelerinde yer alan adayların, en geç 16 Aralık 2015 tarihine kadar buradan ulaşılabilen Taahhütnameyi Merkezimize ulaştırmaları ve vize işlemlerine bir an önce başlamaları gerekmektedir. 16 Aralık tarihine kadar taahhütnameyi ulaştırmayanların ve en geç 6 Ocak 2016 tarihine kadar vize işlemlerini tamamla(ya)mayanların yerlerine, yedek listesindeki adaylar belirlenen sıraya göre ikame edilecektir.

ABD Konsolosluğunun web sitesinde, “Amerika Vizesi Kaç Günde Çıkar?” sorusuna şu şekilde cevap verilmektedir; “Amerika vizesi işlemlerinizin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 4 ila 5 gün arasında çıkmaktadır.” Vize işlemlerine ilişkin sıkça sorulan sorular ve cevaplarına; http://www.amerikakonsoloslugu.com/sikca-sorulan-sorular/ linkinden ulaşılabilir.

ABD LİSTESİ (ASİL)

1 Süleyman Erdem (Mentör)
2 Cihangir B. Aksakal (Mentör)
3 Selman Kayabaşı (Mentör)
4 Emre Aydın
5 Özgür Yıldırım
6 Zehra Çiçek
7 Büşra Bayramoğlu
8 Zeynep Nida Çalışkan
9 Uğurcan Küçükbingöl
10 Ayşenur Demir
11 Banu Kılınç
12 Muhammet Çetin

MEKSİKA LİSTESİ (ASİL)

1 H.Cesurhan Taş (Mentör)
2 M.Emre Karaköse (Mentör)
3 Rıza Sungur
4 Berna Tetik
5 Fatma İrem Yılmaz
6 C.Özlem Saydemir
7 Aysel Gümüş (Demirkundak)
8 Oğuz Selim Baş

ABD YEDEK LİSTE

1 Serhat Koçyiğit
2 Rabia Türk
3 Mehmet Alp
4 Ertuğrul Asiltürk
5 Aslıhan Turan
6 Elif Ürün
7 Huzeyfe Bahadır Solak
8 Mustafa Buğra Dür
9 Berkay Yarkent
10 Fatih İlhan
11 Bahar Kara
12 İmadettin Hatay
13 M.Ferit Şeker
14 Hilal Mutlu
15 Süleyman Çetin
16 Muhammet Kılavuz

MEKSİKA YEDEK LİSTE

1 Tuğba Yalçınkaya
2 Yağmur Bayındır
3 Meysun Kılıç
4 Ömer Yılmaz
5 Kübra Aymaz
6 Merve Aslan
7 Zafer Çömez
8 Emrah Alaca
9 Ufuk Çiçek
10 Büşra Yıldırım
11 Muhammet Ağılday

 

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: