Twitter Facebook Linkedin Youtube

“GENÇLER BAŞKANLIK SİSTEMİNİ TANIYOR PROJESİ” MÜLAKAT LİSTESİ

Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun desteğiyle Merkezimizce gerçekleştirilecek “GENÇLER BAŞKANLIK SİSTEMİNİ TANIYOR” başlıklı projeye, çok sayıda aday müracaat etmiştir. Bu adaylardan ön elemeyi geçen 110 adayın durumu, yapılan toplantıda değerlendirilmiş ve aşağıdaki listede isimleri yer alan adayların, mülakata alınmasına karar verilmiştir. Listede yer alan adaylardan Ankara’daki üniversitelere devam edenlerle 8 Aralık Salı günü saat 15:00 – 18:00 arası Merkezimizde yüz yüze, Ankara dışındaki üniversitelere devam edenlerle ise 9 Aralık Çarşamba günü akşamına kadar telefonla mülakat yapılacaktır. Mülakatlar sonrasında belirlenecek asil ve yedek listeler, 9 Aralık Çarşamba akşamı sitemizden duyurulacaktır.

Kesin listeye kalan adaylardan kendilerinin ve velilerinin, aşağıdaki şekilde bir taahhütname imzalamaları istenecektir. Mülakata kalan adayların kararlarını verirken bu durumu dikkate almaları gerekmektedir.

(Not: Uçak bileti alımları ve otel rezervasyonları, proje bütçesi uyarınca uygun fiyatlarla karşılanabilmek için adayların vize almalarını müteakiben hemen gerçekleştirilecektir.)

“TAAHHÜTNAME

Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun desteğiyle Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi’nce (SASAM) gerçekleştirilecek “GENÇLER BAŞKANLIK SİSTEMİNİ TANIYOR” başlıklı projeye katılmak için müracaat ettim ve ………………………….. ‘ye düzenlenecek çalışma ziyaretine katılma hakkı kazandım.

Geziye katılmak için ailemin rızasını aldım. Belirlenen süre içinde vize işlemlerine müracaat edeceğimi, vize durumumla ilgili gelişmeleri SASAM’a derhal bildireceğimi ve vize alabildiğim takdirde geziye katılacağımı beyan ederim.

Vize alamadığım takdirde vize masraflarımın karşılanmayacağını, ancak vize alıp geziye katıldıktan sonra 500 TL’ye kadarki vize, sigorta ve harç pulu masraflarımın karşılanacağını bilmekteyim.

Gezi boyunca belirlenen programa riayet edeceğimi, mentörlerin sözünden çıkmayacağımı ve izinsiz heyetten ayrılmayacağımı taahhüt ederim.

Vize alabildiğim halde her ne sebeple olursa olsun geziye katıl(a)madığım veya katıl(a)mayacağımı yazılı olarak SASAM’a bildirdiğim tarihe kadar şahsım için yapılacak 10.000 (Onbin) TL’ye kadarki ulaşım ve konaklama masraflarını Başbakanlık Tanıtma Fonu’na iade edilmek üzere SASAM’a ödeyeceğimi taahhüt ederim.

Geziye katıl(a)mamam nedeniyle bu taahhütnameye ilişkin doğabilecek her türlü ihtilafta, Ankara Mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul ederim. (Tarih)

Öğrencinin:
Adı Soyadı
İmzası

Öğrencinin velisi olarak bilgi edindim. Velisi olduğum ………………………………………’ın vize alabildiği halde, her ne sebeple olursa olsun geziye katılamaması durumunda, proje kapsamında kendisi için harcanan 10.000 (Onbin) TL’ye kadarki ulaşım ve konaklama masraflarını Başbakanlık Tanıtma Fonu’na iade edilmek üzere SASAM’a ödeyeceğimi müteselsilen taahhüt ederim. (Tarih)

Öğrenci Velisinin:
Adı Soyadı
İmzası”

ÖNEMLİ NOT: Meksika Çalışma Ziyaretinin tarihi, 22-29 Nisan 2016 olarak revize edilmiştir. Mülakata katılacak adayların bu tarihi dikkate almaları gerekmektedir.

MÜLAKAT LİSTESİ (İsim sırasına göre)
1 Aslıhan TURAN
2 Aysel DEMİRKUNDAK
3 Ayşenur DEMİR
4 Bahar KARA
5 Banu KILINÇ
6 Bekir KORKMAZYİĞİT
7 Berkay YARKENT
8 Berna TETİK
9 Büşra BAYRAMOĞLU
10 Büşra YILDIRIM
11 Cennet Özlem SAYDEMİR
12 Elif ÜRÜN
13 Emrah ALACA
14 Ertuğrul ASİLTÜRK
15 Fatih İLHAN
16 Hilal MUTLU
17 Huzeyfe Bahadır SOLAK
18 İmadettin HATAY
19 İrem YILMAZ
20 Kübra AYMAZ
21 Mehmet ALP
22 Merve ARSLAN
23 Merve KAYAALP
24 Meysun KILIÇ
25 Muhammed AĞILDAY
26 Muhammed Fatih KAFADAR
27 Muhammet ÇETİN
28 Muhammet KILAVUZ
29 Mustafa Buğra DÜR
30 Mustafa Ferit ŞEKER
31 Oğuz Selim BAŞ
32 Ömer YILMAZ
33 Özgür YILDIRIM
34 Rabia TÜRK
35 Rıza SUNGUR
36 Serhat KOÇYİĞİT
37 Süleyman ÇETİN
38 Süleyman TEMİZER
39 Tuba YALÇINKAYA
40 Ufuk ÇİÇEK
41 Uğurcan KÜÇÜKBİNGÖL
42 Yağmur BAYINDIR
43 Zafer ÇÖMEZ
44 Zehra ÇİÇEK
45 Zeynep Nida ÇALIŞKAN

20151204_192124

Adayların Değerlendirilmesi Toplantısı

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: