Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM, KARAMAN’DA “GENÇLER İÇİN KARİYER PLANLAMASI” KONULU SÖYLEŞİ DÜZENLEDİ

SASAM Başkanı Süleyman ERDEM, Başkan Yardımcısı Cesurhan TAŞ ve SASAM Genel Sekreteri Mesut Emre KARAKÖSE, Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Adem Akçay’ın davetlisi olarak, “Kariyer Planlaması” konusunda Karamanlı gençlere yönelik bir söyleşi düzenlediler. Karaman Valisi Sayın Murat KOCA, söyleşi öncesi SASAM yöneticileri ve Sahipkıran AKADEMİ Başkan Yardımcısı Zehra ÇİÇEK’ten oluşan heyetimizi kabul etti. Sayın Valimize ilgi ve misafirperverliği için teşekkürlerimizi sunarız.

karaman valisi murat koca

Heyetimiz, Sayın Vali’yi ziyaretin ardından söyleşi için Karaman Gençlik Merkezi’ne geçti. Karaman Gençlik Merkezi Salonu’nda düzenlenen konferansa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Kültür ve Turizm İl Müdürü Adem Akçay, Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen, İşkur Müdürü Kenan Ateş, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Enver Yazıbaşı, gençlik liderleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Konferansa ilişkin yerel medyada çıkan haberler;

Gençler İçin Kariyer Planlaması (karamandan.com)

Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması Anlatıldı (kgrt.net)

Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması Anlatıldı (karamangundem.com)

Söyleşiye Davet (Gençler İçin Kariyer Planlaması) (karhaber.com)

Gençler İçin Kariyer Planlaması (karamanhabercs.com)

Söyleşiye Davet (Gençler İçin Kariyer Planlaması) (karaman.gsb.gov.tr)

Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması (larende.com)

Karaman’da Gençler İçin Kariyer Planlaması (karamandauyanis.com)

SASAM Heyeti ertesi gün, Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Adem Akçay’ın rehberliğinde Karaman’ın önemli tarihi ve turistik mekanlarını gezdi ve Sahipkıran AKADEMİ’nin düzenlediği kitap kampanyasında bugüne kadar toplanan kitapları,  Taşkale Köyü İlkokulu’na teslim etti. Misafirperverliği için Sayın AKÇAY’a teşekkür ederiz.

IMG_6608IMG_6655IMG_6659IMG_6698IMG_6643IMG_6669IMG_6673IMG_6694IMG_6735IMG_6738IMG_6744IMG_6748IMG_6759

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: