Twitter Facebook Linkedin Youtube

SAHİPKIRAN AKADEMİ’DEN, İHTİYAÇ SAHİBİ OKULLAR İÇİN KİTAP KAMPANYASI

Sahipkıran AKADEMİ’nin “OKUNACAK YENİ SAYFALAR” isimli kampanya süresi iki hafta daha uzatılmıtştır. Bugüne kadar destek olan okuyucularımıza teşekkür ediyor, tüm okuyucularımızı kampanyaya destek vermeye ve ihtiyaç sahibi okullara yardımcı olmaya davet ediyoruz.

20151110_172214

IMG-20151110-WA0003

IMG-20151110-WA0006

_______________

Sahipkıran AKADEMİ, her yıl Kasım ayında kutlanan Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nda ihtiyaç sahibi okullara ulaştırılmak üzere, kitap ve kırtasiye malzemesi yardımı kampanyası başlatmıştır.  AKADEMİ yönetiminin sizlere mesajı şöyledir:

“OKUNACAK YENİ SAYFALAR” adını verdiğimiz bu sosyal sorumluluk projesine sizlerin de desteklerini bekliyor, damlaya damlaya göl olacağını hatırlatıyoruz. Çocukları okunacak yeni sayfalarla tanıştırmanın heyecanını yaşarken, bu hayırlı işte ufak da olsa sizin de katkınızın olmasını bekliyoruz.

İlköğretim çağındaki öğrencilere uygun (kullanılmış veya yeni) kitap ve kırtasiye malzemelerini bizzat elden ya da kargoyla (kargo ücreti göndericiye aittir) 9 Kasım 2015 tarihine kadar SASAM’a ulaştırabilirsiniz. Toplanan kitap ve kırtasiye malzemeleri, 9 Kasım Pazartesi ile başlayan hafta içinde ihtiyaç sahibi okullarla buluşturulacaktır.

Okullarında kitap ve kırtasiye malzemesi ihtiyacı bulunan yetkililer, yardımların kendilerine de ulaştırılması için bizimle iletişime geçebilir.

IMG-20151014-WA0011

.

İletişim: bilgi@sahipkiran.org

Yardımlarınız için son tarih: 9 Kasım 2015

Adres: Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi -SASAM, Mithatpaşa Caddesi 54/6 Kızılay ANKARA

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: