Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM BALIKESİR ŞUBESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM)’ın Balıkesir Şubesi oluşum hazırlıkları için, SASAM Başkanı Süleyman ERDEM’in katılımıyla bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantı, Altıeylül Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün 19 Mayıs’ta faaliyete açılacak Gençlik Merkezi’nde gerçekleşti. Toplantı öncesinde Başkan ERDEM tarafından, Balıkesir Valisi Sayın Mustafa YAMAN’a SASAM ve Balıkesir Şubesi’nin amaçları hakkında bilgi verildi.

NOT: SASAM Balıkesir Şubesinde görev almak veya faaliyetleri hakkında bilgilendirilmek isteyenlerin,  0312 433 7417 nolu telefondan veya bilgi@sahipkiran.org adresinden taleplerini iletmeleri durumunda kendileri ile iletişime geçilecektir.

sasam-5

sasam balikesir-2

sasam balikesir-4

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: