Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM ANKARA OFİSİ AÇILIYOR

Merkezimizin Ankara ofisi, 15 Ekim Çarşamba günü saat 19:00’da, Mithatpaşa Caddesi, 54/6 Kızılay adresinde faaliyete girecektir. “Üniversite Öğrencilerinin Karar Alma Mekanizmalarına Katılımı” başlıklı proje kapsamında İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığının destekleriyle faaliyete girecek ofisimizde; üniversite öğrencilerine staj, araştırma ve çeşitli çalışmalar yapmalarına olanak sağlanacak, yıl boyunca çeşitli seminerler, paneller, beyin fırtınaları, toplantılar vb. etkinlikler düzenlenecek ve böylece başta üniversite öğrencileri olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın istifadesi için nezih bir mekan faaliyete geçmiş olacaktır.

Açılışta ve sonrasında tüm takipçilerimizin ve okuyucularımızın teşriflerini  bekler, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığına destekleri için tekrar teşekkür ederiz.

davetiye son hali

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: