Twitter Facebook Linkedin Youtube

GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI SAYIN METİN YILMAZ’I ZİYARET ETTİK

Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) İnsan Hakları Masası Koordinatörü Yusuf SÖĞÜTDELEN, Sivil Toplum Masası Koordinatörü Nuri ÇELİK ve Eğitim Masası Koordinatörü Elif ÖZCAN’dan oluşan SASAM heyeti, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın Metin YILMAZ’ı makamında ziyaret ettiler.

Görüşmede; SASAM, faaliyetlerimiz ve Merkezimizce Bakanlığın faaliyetlerine destek olabilecek nitelikte yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan samimi bir sohbet gerçekleştirildi. Sayın YILMAZ, bu samimi sohbetin ardından ilerleyen günlerde SASAM ailesi ile tekrar bir araya gelme konusunda söz verdi.

Bakan Yardımcısı Sayın Metin YILMAZ’a misafirperverliği, hoşsohbeti ve desteklerinden dolayı tekrar teşekkür eder, en derin saygılarımızı sunarız.

IMG-20140724-WA0001

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: