Twitter Facebook Linkedin Youtube

SASAM AİLESİ İFTAR VESİLESİYLE BİR ARAYA GELDİ

SASAM Uzmanları ve aileleri, Geleneksel SASAM İftarı vesilesiyle bir araya geldiler. Geleneksel hale gelen iftar buluşması, Ankara Şaşmaz Açık Ceza İnfaz Kurumunun piknik alanında gerçekleştirildi. İftar sofrasında ve sonrasında; kültür, sanat, edebiyat, siyaset ve hayata dair sohbetler yapıldı. Programda ayrıca, SASAM’ın önümüzdeki sezon için planlanan faaliyetleri ve izlenecek yol haritası müzakere edildi. Merkez uzmanlarının ve ailelerinin aralarındaki dayanışma, işbirliği ve muhabbetin geliştirilmesine katkı sağlayan benzer etkinliklerin düzenlenmesine devam edilmesi dilek ve temennileri ile bu güzel buluşma sona erdi.

iftar1

iftar2iftar4

iftar3

 

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorumlar (1)

  1. F.özlem dedi ki:

    İftar için teşkkürler.ailelerin ve çocukların tanışıp kaynaşmasına katkıda bulundunuz.çovuklar için farklı ve eglenceli bir etkinlik oldu.vesile olanlara ,emegi geçenlere çok teşekkür ediyoruz.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: