Twitter Facebook Linkedin Youtube

SAYIN MERAL AKŞENER’İN KONUĞU OLDUK

TBMM Başkanvekili ve İçişleri Eski Bakanı Sayın Meral AKŞENER’i makamında ziyaret ettik. Sayın AKŞENER’e Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) hakkında bilgi vererek, tecrübelerinden istifade etmek istediğimizi ilettik. Sayın Meclis Başkanvekilimiz, bizlere bir saatten fazla zaman ayırarak uzun siyasi hayatı boyunca hafızasında ve gönlünde yer eden olayları, hoş sohbet ortamında bizlerle paylaştı. Ayrıca, kendisinden ilerleyen günlerde daha geniş katılımlı ve daha uzun bir vakit diliminde gerçekleşecek bir program için söz aldık.

Meclis Başkanvekilimiz Sayın AKŞENER’e, teşvik edici ve yol gösterici söyleşisi için bir kez daha teşekkür ediyor ve en derin saygılarımızı sunuyoruz.

20140122_151818 20140122_151822 20140122_151824

sahipkiran Hakkında

Sahipkıran; 1 Aralık 2012 tarihinde kurulmuş, Ankara merkezli bir Stratejik Araştırmalar Merkezidir. Merkezimiz; a) Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan; ülkemizin her alanda daha ileri gitmesi ve milletimizin daha müreffeh bir hayata kavuşması için elinden geldiği ölçüde katkı sağlamak isteyen her görüş ve inanıştan insanı bir araya getirmek, b) Ülke sorunları, yerel sorunlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik araştırma ve incelemeler yaparak, bu sorunlara çözüm önerileri üretmek, bu önerileri yayınlamak, c) Tespit edilen sorunların çözümüne yönelik ulusal veya uluslararası projeler yürütmek veya yürütülen projelere katılmak, ç) Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerimize ilişkin seminer ve konferanslar düzenleyerek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek, amacıyla kurulmuştur.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: