Twitter Facebook Linkedin Youtube

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SASAT ÜYELERİ

Zeynep Nida ÇALIŞKAN: (Konya Selçuk Üniversitesi) 1994 İstanbul/Fatih doğumludur. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencidir.

Rukiye Nur AYDOĞAN: (Konya Selçuk Üniversitesi)1994 Kırşehir doğumludur. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencisidir.

Sümeyra POLAT:  (Konya Selçuk Üniversitesi) 1994 doğumludur.Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisidir.

Sahipkıran Akademi Hakkında

Sahipkıran AKADEMİ; üniversite öğrencilerine çalışmalarını yayınlayabilecekleri bir platform sağlamak ve öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamak üzere, Merkezimiz çatısı altında yeni oluşturulmuş bir yapıdır. “Türkiye’nin geleceğinin mimarları, Sahipkıran’da buluşuyor!” sloganı ile gayretli ve üretken üniversitelileri, çalışmalarını bu platformda paylaşmaya ve SASAM’ın etkinliklerine katılmaya davet ediyoruz. Sahipkıran AKADEMİ üyeliği, tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır. Üye olan öğrenciler, istedikleri zaman üyelikten çıkabilmektedirler. Üye olmak veya üyelikten çıkmak için bilgi@sahipkiran.org adresine, talebinize ilişkin e-posta göndermeniz yeterlidir. Talebiniz, en geç 3 iş günü içinde sonuçlandırılacaktır.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: