Twitter Facebook Linkedin Youtube

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SASAT ÜYELERİ

Burhanettin TOKKAL: (Atatürk Üniversitesi) 1989 Erzurum doğumludur. Atatürk Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü öğrencisidir. İlgi alanları: Siyaset Bilimi ve Tarih.

Harun OKÇİN: (Atatürk Üniversitesi) 1992 Erzurum doğumludur. Atatürk Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü ikinci sınıf öğrencisidir. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Adalet Bölümü’ne devam etmektedir. İlgi alanları: Siyaset Bilimi, Ekonomi, Hukuk ve Tarih.

Muhammed Ali ÖZDURAK: (Atatürk Üniversitesi) 1991 Erzurum doğumludur. Atatürk Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü ve Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Bölümü öğrencisidir. İlgi alanları: Siyaset Bilimi, Tarih, Felsefe ve Edebiyat.

Salih YENER: (Atatürk Üniversitesi) 1993 Erzurum doğumludur. Atatürk Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü ikinci sınıf öğrencisidir. İlgi alanları: Ekonomi, Hukuk,Kamu Yönetimi ve Siyaset.

Serhat TAŞ: (Atatürk Üniversitesi) 1992 Erzurum doğumludur. Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü üçüncü sınıf öğrencisidir. İlgi alanları: Ekonomi, Sosyoloji, Edebiyat ve İktisat.

Sahipkıran Akademi Hakkında

Sahipkıran AKADEMİ; üniversite öğrencilerine çalışmalarını yayınlayabilecekleri bir platform sağlamak ve öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamak üzere, Merkezimiz çatısı altında yeni oluşturulmuş bir yapıdır. “Türkiye’nin geleceğinin mimarları, Sahipkıran’da buluşuyor!” sloganı ile gayretli ve üretken üniversitelileri, çalışmalarını bu platformda paylaşmaya ve SASAM’ın etkinliklerine katılmaya davet ediyoruz. Sahipkıran AKADEMİ üyeliği, tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır. Üye olan öğrenciler, istedikleri zaman üyelikten çıkabilmektedirler. Üye olmak veya üyelikten çıkmak için bilgi@sahipkiran.org adresine, talebinize ilişkin e-posta göndermeniz yeterlidir. Talebiniz, en geç 3 iş günü içinde sonuçlandırılacaktır.

Yorum Ekleyebilirsiniz


%d blogcu bunu beğendi: