Twitter Facebook Linkedin Youtube

KARDEŞ ÜLKE KOSOVA’DAN SASAM’A ZİYARET

Kardeş ülke Kosova’nın tarihi Prizren şehrinde faaliyet gösteren düşünce kuruluşu Organizata IDEA Başkanı Faruk TAHİRİ ve Prizren merkezli internet haber sitesi Gazetaere’nin (https://www.gazetaere.com/) kurucu müdürü Bayram POMAK ile Beni KİZOLLİ, çeşitli temas ve görüşmelerde bulunmak üzere geldikleri Ankara’da Merkezimizi de ziyaret ederek, Başkan Süleyman ERDEM ve Yurtdışı Türkler Masası Direktörü Zafer Tekin ile görüştüler.

SASAM’ın faaliyetlerini Kosova’dan ilgi ve takdirle takip ettiklerini ifade eden heyet, düşünce kuruluşu Organizata IDEA ile gazetaere’nin faaliyetleri ve yayın içerikleri hakkında bilgiler verip, Merkezimiz ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiler aldılar. Görüşmede, aralarında yüzyıllara dayanan bağların bulunduğu iki ülke olan Kosova ve Türkiye arasındaki mevcut müspet ilişkilerin daha fazla geliştirilmesi için ortak çalışmalar yapılması konusunda mutabakata varıldı.

Nazik ziyaretleri ve işbirliği için misafirlerimize teşekkür ederiz.

Takipçilerinizle paylaşınShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

BENZER İÇERİKLER

Yorum Ekleyebilirsiniz